Jaka jest przyczyna poziomu TSH przy zapaleniu tarczycy?

Witam serdecznie.od 18 lat choruję na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (niedoczynność).Biorę Euthyrox100 3xw tyg i 125 4xw tyg.Jeszcze do niedawna na takiej dawce wyniki były e normie.tydzien temu przy kontroli poziomu Tsh moj wynik to 7.34.Jaka moxe byc tego przyczyna?

Dzień dobry,

jeżeli podczas leczenia zazwyczaj miała Pani niższe pomiary TSH - istnieje prawdopodobieństwo, że aktualny pomiar może być zaburzony np. przez podwyższony poziom stresu.

Pozdrawiam