Jaka jest przyczyna przerzedzania?

od ok. 1 roku przerzedzają mi sie włosy w okolicy czubka głowy, mysle ze jestem w fazie wczesnego wykrycia i próbuje temu zapobiec. badanie krwi wykazało wszystko w normie (TSH ~2.5 , zelazo ~70 ).W rodzinie nikt nie miał łysnienia po genach. Przyczyna przerzedzania? Zabiegi, kuracjie, szampon? Co moze pomoć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa lub endokrynologa i odpowiednia diagnostyka