Jaka jest przyczyna silnych skurczy barku?

Witam Chciałbym się dowiedzieć do jakiego lekarza powinienem się zgłosić w przypadku bardzo silnych skurczy barku oraz prawej ręki które powodują to że wyginam się w prawą stronę prawa ręka sztywnieje i czasami również mam takie uczucie jak by zatykały mi się uszy i zaczyna głowa mnie boleć. Dodam że zaczęło się to dziać w momencie gdy stwierdzili u mnie napady panicznego lęku oraz powrotu napadów padaczki po ponad 25 latach - napady padaczki już nie występują

Witam Pana
Proponuje aby zgłosił się Pan do lekarza pierwszego kontaktu, który powinien skierować Pana do ortopedy lub do innego specjalisty. proszę również spróbować skontaktować się z psychoterapeutą. Proszę tez zweryfikować swoja dietę jeść niej mięsa a więcej warzyw i owoców. Można samemu opracować taką dietę lub zgłosić się do dietetyka. A na pewno nie pić alkoholu - żadnego, palić papierosów lub innych używek.
pozdrawiam serdecznie.