Jaka jest przyczyny częstych kontuzji u dziecka?

witam mój syn w ciągu ostatnich 9 lat próbował snowbordu-uraz barku operacja,jazda konna -uraz drugiego barku -operacja z powiklaniami ,siłownia uraz łokcia -operacja ,motocross-uraz kolana -operacja .W dzieciństwie i młodosci miał orzeczenie o dysleksji,proszę o pomoc do kogo należy się zwrócić by kompleksowo na niego spojrzał ,może psycholog sportowy ? to nie mogą być zbiegi okolicznosci.,gdzie w Łodzi można udać się po pomoc ma 29 lat

Łamliwość kości sama w sobie nie wynika z psychiki. Jedynie podejmowanie takich a nie innych zachowań prowadzących do kontuzji może mieć źródła w psychice. Polecam konsultację z ortopeda. Rozmowa z psychologiem sportowym też może być ok. Zapraszam na konsultacje poprzez Skype. Pozdrawiam