Jaka jest różnica w składzie żeli do wybielania?

Witam, jaka jest róznica w składzie ponizszych zeli do wybielania o tym samym stezeniu - Pola Night a Opalescence? Dziekuje.

Ulepszona formuła preparatów Opalescence PF (potassium nitrate, fluoride) opartych na nadtlenku karbamidu, dodatkowo zawierających fluor i azotan potasu – przeciwko nadwrażliwości, zwiększa komfort kuracji. Dodatek azotanu potasu oraz jonu fluorowego pozwala na wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie nadwrażliwości w trakcie wybielania. Wartość pH preparatu Opalescence wynosi około 6,5 (zbliżona do neutralnej). Preparat zawiera 20% wody, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów.