Jaka jest skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej?

Jaka jest najbardziej skuteczna metoda usunięcia tkanki tłuszczowej z "opornych" miejsc? Mam ten typ sylwetki, w którym tłuszcz osadza się głównie na ramionach, plecach i brzuchu. Chciałabym pozbyć się go chociaż z ramion. Jaka metoda byłaby do tego najlepsza? Dodam również, że próbowałam diet- bezskutecznie.

Witam,
jedyną skuteczną metodą jest zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Pisze Pani że stosowała wiele diet, które nie przyniosły efektów ale zastanawiam się czy te diety były dobrane indywidualnie. Jedynie taka dieta przynosi dobre efekty.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

Najpierw należy zadbać o sylwetkę za pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej dostosowanej do potrzeb organizmu. Jest Pani młodą kobietą, więc nie ma potrzeby poddawać się operacjom.

Najlepiej zdecydować się na opiekę dietetyka.
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/