Jaka jest szansa na całkowite wyleczenie złośliwego raka piersi?

Witam, moja mama ma raka piersi złośliwego zrazikowego o wielkości 1 cm na 2 cm. Miała operację piersi, podczas której miała usuniętego samego guza oraz węzły chłonne. Nie ma przerzutów. To tyle co wiem. Jaka jest szansa na całkowite wyleczenie. Wiem tyle, że dostanie chemię czerwoną. Proszę o udzielenie informacji. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Informacji na temat leczenia i rokowania może udzielić pani wyłącznie lekarz prowadzący (onkolog/chirurg), ponieważ zależy to od całościowego obrazu klinicznego pani mamy i niestety na podstawie pani opisu nie można pani udzielić kompetentnych informacji.