Jaka jest szansa na ciążę przy jednym jajniku?

Witam. Mam 21 lat. Gdy miałam 17 lat miałam usunięty jajnik i jajowod prawy. Jaka jest szansa na zajście w ciążę? Od jakiegoś czasu pobolewa mnie lewa strona i boję się , że nie będę w ogóle mogła mieć dzieci. Do ginekologa jestem już zapisana.

Lek. Katarzyna Szymczak

Szansa jest dość duża, jest pani młoda kobieta, jesli oczywiscir nie choruje pani na nic innego.
Pozdrawiam