Jaka jest szansa na dopasowanie mi spirali?

Witam! Mam 34 lata nigdy nie rodziłam. Od około 10 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Przez ten czas przetestowałam na sobie różne rodzaje tabletek, plastry. Po jednych czułam się lepiej po innych gorzej. Nie planuję dzieci zastanawiam się na zastosowaniem długoterminowej antykoncepcji. Jaka jest szansa na dopasowanie mi spirali. Czy dużo jest w Polsce preparatów w wersji mini, które mogą być zastosowanie u nieródki. Dziekuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie odpowiedniego postępowania.