Jaka jest szansa na naturalne zapłodnienie przy podanych wynikach nasienia?

jaka jest szansa na poprawienie wyników nasienia? czy jest jakakolwiek szansa na naturalne zajście w ciąże przy takich wynikach ? czy jest szansa na In Vitro ? Upłynnienie ( min) wynik 20 wartośc referencyjna <60 min Objentość 2,8 PH 2,8 >1,5 ml barwa - przejrzysta aglutynacja -BRAK koncentracja pleminików (mln/ml) wynik 1,4 Całkowita liczba pleminików ( mln/ejakulat) wynik 3,9 Ruch postępowy - % 6 Ruch postępowy - mln/ejakulat - 0,2 Ruch całkowity - %19 Ruch całkowity ejakulat 0,7 Brak ruchu 81 Koncentracja komórek okragłych ( ml/ml) 10,7 Koncentracja leukocytów ( mln/ml) 3,9

Wyniki są bardzo słabe, nie ma informacji o plemnikach prawidłowej budowie. Partner musi się na pewno skonsultować z andrologiem w klinice leczenia zab. płodności. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.