Jaka jest szansa na ustąpienie bólu zęba?

Witam, jestem właśnie po borowaniu wraz z plombowaniem. Lekarz oznajmił, że ubytek jest spory i w razie gdyby nie przestało boleć bądź ból się nasilił będę miał przeprowadzane leczenie kanałowe. Odczuwam silne impulsy bólu, podobne do zahaczenia wiertłem dentystycznym o nerw. Jestem ciekaw jaka jest szansa by ból ustąpił, i co mogę zrobić by pomóc mojemu organizmowi żeby zapobiec leczeniu kanałowemu

Witam

Dużym prawdopodobieństwem przy tak głębokich ubytkach często takie zęby skazane są na leczenie kanałowre. W celu ustäpienia bòlu prosze udać sie do somatologa w celu ocemy zęba
Pozdrawiam
Halina Gabara Bujok