Jaka jest szansa na zajście w ciążę przy stosunku przerywanym w 11 dniu cyklu?

Witam mam pytanie kochaliśmy się z chłopakiem w 11 dniu mojego cyklu. Najpierw z zabezpieczeniem- chłopak się spuścił do prezerwatywy. Następnie poszedł się umyć, oddał mocz i po około 2 godzinach znowu się kochaliśmy ale tylko chwilę, bez wytrysku. Czy mogę być w ciąży? proszę bardzo o procentowe wyrażenie szansy na ciążę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia, nawet jeśli nie doszło do ejakulacji, istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Nie da się jednak określić ryzyka w wartościach procentowych. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.