Jaka jest szansa na zaleczenie nowotworu?

Moj tata mial usunieta nerke jak sie okazalo byl to nowtwor usunieta tacie rowniez wezly chlonne i gorna czesc moczowodu po zastosowaniu chemioterapi (cisplatyna) i ztobieniu tomokomputera wyszlo ze rak umiejscowil sie miedzy zaladkiem a sledziona.Jakie sa rokowania w tym przypadku i czy kolejna chemia pomoze

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym