Jaka jest szansa odzyskać miłość?

Witam... czy mogę prosić tylko o wyrażenie zdania? Miesiąc temu partner postanowił skończyć nasz związek, moja wina i obecnie z pomocą psychologa pracuje nad sobą. 2tyg po tym przywiozl moje rzeczy i byl bardzo zly na mnie. Ciagle mowil ze moze za miesiac dwa mu minie... moze za miwsiac dwa... szwagrowi mowil to samo ze teraz mie ale moze za miesiac dwa. Po tygodniu napisalam mu ze mysle o nim i jego corce i ze mi ich brakuje... odpisal ze on tez mysli o mnie i to nie jest tak ze zapomnial i ze z dnia na dzien wyrzucil uczucia do mnie ale musi minac chwila az sie spotkamy. Potem napisal ze on tez stara sie cos zmienic w temacie pracy bo za duzo pracuje. 5dni pozniej napisal do mnie po 21 jak u mnie leci.. odpisalam krótko i on mi odpisal. W walentynki napisalam mu ze pozwole sobie przeslac mu przynajmniej wirtualnego buziaka... odpisal. Wyslal mi tylko buziaka. A wiem ze twgo dnia nie mial czasu bo byl na budowie i nawet szwagrowi z ktorym ma bardzo czesty kontakt nie odpisywal. Wiem tez ze tydzien temu pierwszy raz od zerwania mowil o mnie z szwagrem.. mowil ze o mnie myśli. Teraz milcze.. i walcze z soba aby do niego nie pisac. Czy po jego zachowaniu jest szansa ze moze wrocic?

Dobry Wieczór Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że jak najbardziej jest szansa!
Wspieram Panią w decyzji dania przestrzeni Partnerowi.

Życzę Pani, żeby się Państwu udało!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień dobry, rozumiem że Pani partner miał bardzo ważne powody podejmując decyzje o rozstaniu. Z tego co Pani pisze można wywnioskować , że podjął taką decyzje z rozsądku a najprawdopodniej nadal emocjonalnie bardzo mu na Pani zależy. Zachowuje się jak bardzo zraniona osoba. Często faktycznie w takich sytuacjach czas leczy rany, jednak wszystko zależy od tego czy uda się Państwu odbudować zaufanie i czy faktycznie pewne rzeczy które doprowadziły do tej sytuacji więcej nie będą się powtarzały.
Pozdrawiam A. Pacia