Jaka jest szansa zajścia w ciążę po stosunku zabezpieczonym w dni niepłodne?

Dzień dobry! Jaka jest szansa zajścia w ciążę po stosunku zabiezpieczonym prezerwatywą z którą było wszystko ok nie pękła ani nic w dni niepłodne (26 dzień cyklu)?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanym przypadku szansa jest praktycznie równa zeru (jeśli miesiączkuje Pani regularnie i rzeczywiście był to dzień niepłodny).