Jaka jest szansa, że poród zacznie się w każdej chwili?

Pozostało mi 4 dni do porodu ale lekarz powiedział mi ze moja szyjka macicy jest ciagle twarda i zamknięta czy to oznacza ze przenosze ciąże czy jest szansa ze poród może zacząć sie w każdej chwili?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić datę porodu. Proszę być przygotowaną, że poród może zacząć się w każdej chwili.