Jaką książkę z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej wybrać, żeby sobie pomóc?

Mam 34 lata od 8 lat choruję - tak myślę na napady lęku. Towarzyszą temu zawroty głowy, ogólne rozbicie, rozdrażnienie, przyspieszone bicie serca. Teraz to jest nieustanne.....od rana zawroty głowy i nakręcanie błędnego koła jakim są napady lęku. Chciałabym zastosować sobie terapię poznawczo-behawioralną i stąd moje pytanie dotyczące lektury . Jaką książkę wybrać żeby sobie pomóc. Zaznaczam że psychoterapia nic nie dała byłam za bardzo opornym pacjentem. dziękuję za odpowiedź

W przypadku zaburzeń lękowych szczególnie polecam:
1. Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi, Edmund J. Bourne
2. Pokonaj depresję, stres i lęk, czyli terapia poznawczo-behawioralna w praktyce, Stephen Briers
3. W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem. Hayes, S. C. i Smith, S

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl