Jaką maść lub żel polecą Państwo na zgrubienie powstałe po urazie zębem na górnej wardze?

Witam. Jaką maść/żel polecacie Państwo na zgrubienie powstałe po urazie zebem na sluzowce jamy ustnej(górna warga)? zgrubienie jest wyczuwalne, gdy podnoszę wargę do góry palcami to widac taki waleczek sluzowki koloru lekko sinego. Używam póki co alantan (maść) masując przy tym zgrubienie, ale po takim masażu (dziś masowalam pierwszy raz przez ok 30 min) to zgrubienie jakby spuchło, masować dalej czy dać sobie spokój ? Ile czasu takie zgrubienie sie wchlania?Od urazu minęło 22 dni. Dziękuje.

Proszę nie masować i nie stosować żadnych maści. Błona śluzowa szybko się regeneruje. Proszę skonsultować z dermatologiem jeżeli w ciągu kilku tygodniu nie będzie widziała Pani poprawy.