Jaka maść na bliznę na czole?

Witam! Po rozcięciu mam ranę na czole,ktora sie goi.(4 szwy).Po całkowitym zagojeniu jakiej maści używać aby blizna z upływem czasu przestała byc widoczna ? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Polecam żel contratubex, który zapobiega tworzeniu nadmiernej tkanki blizny, zmniejsza zaczerwienienie i uczucie napięcia oraz sprawia, że blizna jest bardziej gładka i sprężysta. Kiedy skończy się faza przebudowy blizny (od kilku miesięcy do ponad roku) można pomyśleć nad jej spłyceniem za pomocą lasera CO2.

Pozdrawiam serdecznie.