Jaka maść złagodzi ból pięty?

Od tygodnia boli mnie prawa pięta, więc jeśli tylko mogę to staram się chodzić bez żadnego obuwia, bo w innym przypadku strasznie mi ją uciska, dziennie potrafię zrobić około 30 km pieszo, może nawet więcej. Po prostu potrzebuję jakiejś dobrej maści, która złagodzi ból.

Witam. Moze Pan zastosować dostępne w aptekach bez recepty maści przeciwzapalne np. Voltaren. Nie spowoduje on jednak wyleczania choroby a jedynie zlagodzi dolegliwości. Myślę ze warto skonsultować sie z ortopedą ktory przeprowadzi pełną diagnostykę.