Jaka metoda w celu powiększenia ust?

Witam, Chcialabym powiekszyc usta. Ktora metoda jest najlepsza i ma najmniej ryzyka? Czy to prawda ze kwas hiauloronowy moze wchlanias sie nierowno i tworzyc gruzdy na ustach, ktorych nie da sie usunac? Chcialabym powiekszyc usta raz na zawsze, jednak boje sie efektu "rybki" oraz ryzyka jakie z tym ida. Czy moge prosic o Panstwa opinie? Dziekuje. Z powazaniem. Natalia P

Metod jest kilka. W tych trwałych istnieje ryzyko nietolerancji, połączonej ze stanem zapalnym. Najbezpieczniej kwasem hialuronowy m, np. Restylane, ale co roku wymagana będzie korekta.

Witam polecam zabiegi z kwasem hialuronowym, proszę się nie obawiać efektu, jesli wybierze Pani certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, dokładnie opowie mu o efekcie po zabiegu jaki chce Pani mieć taki specjalista odpowiedni taki zabieg Pani wykona.