Jaka metoda wybielania zębów po zdjęciu aparatu ortodontycznego?

Drodzy Panstwo, mam wyleczone zeby, rok temy zdjelam aparat staly, chcialabym je wybielic. Zeby mam mocno zolte poniewaz pije duzo kawy i herbaty-nie pale. Jaka metoda jest najlepsza, nie moge sie zdecydowac pomiedzy nakladkowa a laserowa zoom. Dziekuje bardzo

Dzień dobry,
może Pani zastosować obydwie metody. Metoda laserowa ma tę zaletę, że efekt wybielania jest natychmiast po zabiegu. Po dwóch godzinach wychodzimy z białymi zębami. Jeżeli jednak zęby są nie dość podatne na wybielanie, może być konieczne dobielenie, które oczywiście trzeba dopłacić. Natomiast jeżeli zęby są bardzo wrażliwe, w pierwszy dzień po wybielaniu możemy walczyć z silnym bólem, który jednak szybko przechodzi. Metoda nakłądkowa jest wolniejsza, czasem trzeba poczekać kilka tygodni. Nie każdy jest w stanie spać z nakładkami. Przy słabej reakcji zębów, łatwo jest wybielanie przedłużyć, dokupując preparat. Przy silnej bolesności, możemy wyboielanie przerwać. W trakcie wybielania i do dwóch tygodni po wybielaniu, należy stosować białą dietę. Wybielanie nakładkowe trwa długo, musiałaby Pani na długo zrezygnować z kawy i herbaty.