Jaką metodę antykoncepcji wybrać przy jednym jajniku?

Witam. Chciałbym spytać lekarza ginekologa o rade. Jestem trzy lata po usunięciu jajnika prawego jajnika (został usunięty ponieważ miałam 3 cysty które owinęły sie wokół niego i był juz niedokrwiony) Wszystkie wyniki w normie. Chciałabym spytać o metodę antykoncepcji. Czy sa jakies przeciwwskazania do stosowania antykoncepcji z jednym jajnikiem? Która z metod byłaby dobra? Miesiączkuje regularnie. Obecnie przebywam w Anglii i tu wizyta u ginekologa jest niestety nie możliwa.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy było wykonane badanie hist pat usuniętego jajnika ? Ci do stosowania antykoncepcji należy wykluczy wiele innych przeciwwskazań . Sadze ze jeżeli
Już na jednym jajniku wystąpiły takie zmiany to są równoznaczne z przeciwwskazaniem do hormonalnej antykoncepcji