Jaką metodę wybielania zębów wybrać?

Dzień dobry,interesuje mnie wybielanie zebów ,tylko nie wiem jaka metoda jest najlepsza.Słyszałam że najlepiej sprawdza się lampa Beyond?Czy na tę metodę się zdecydować czy wybrać inną.Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Wszystkie profesjonalne metody wybielania zębów sprawdzają się znakomicie. Ciężko mówić o "najlepszej metodzie", ponieważ są one dobierane dla konkretnego pacjenta i jego uzębienia przez stomatologa. Zarówno wybielanie lampą, nakładkowe i laserowe są metodami pewnymi i bezpiecznymi, o ile są nadzorowane przez stomatologa.
W przypadku zębów leczonych kanałowo, możliwe jest ich wybielenie tzw. wewnątrzkomorowe.