Jaką metodę wyleczy dziecko z chorymi uszami?

Dzień dobry. Mój syn ma 8 lat. Od urodzenia choruje na uszy. W tej chwili czeka nas czwarta operacja założenia drenów z powodu nagromadzenia sie plynu ktory powoduje niedosluch.Czy jest jeszcze inna metoda aby uniknąć zabiegu?

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem Pani słuszny niepokój, związany z powtarzającym się symptomem u Pani Syna, wymagającym zabiegu.

Wskazana byłaby osobista rozmowa z laryngologiem, celem rozważenia jak najbardziej optymalnej decyzji.

Z przesłaniem dla Pani i Synka tylko pomyślności i tylko satysfakcjonującej decyzji,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605