Jaka mogła być przyczyna krwawienia po stosunku?

W piątek skończyła mi sie miesiączka i z piątku na sobotę współżyłam z chłopakiem. Po stosunku zauważyliśmy na prezerwatywie krew, było jej dosyć dużo. I moje pytanie brzmi jaka jest przyczyna krwawienia? Dodam ze jest niedziela a po krwawieniu ciagle utrzymuje mi sie plamienie. Proszę o odpowiedz, bo martwię sie ze to cos powaznego.

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło dojść do zwykłego uszkodzenia błony śluzowej podczas stosunku i najpewniej nie dzieje się nic niepokojącego.