Jaka mogła być przyczyna poronienia u 30-latki?

Proszę o informację czy z takim wynikiem po lyzeczkowaniu w 6tc powinnam udac sie do ginekologa. Odbierajac wynik w poradni poweidziano mi tylko ze za 2-3 msc moge sie starac ponownie o dziecko i mam brac kw foliowy. Doczesna z wylewami krwi, zmianami martwiczymi i granulocytarnymi naciekami zapalnymi. Kosmki lozyskowe ze zmianami wstecznymi. Brak struktur zarodka. Dodam ze w 5tc mialam.grype i gorączkę. Czy to moglo miec jakies znaczenie ze poronilam?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.