Jaka może być przyczyna bóli głowy u 20-latka?

Od ok.20 lat mam problem związany z bólami głowy.Ból potrafi trwać jeden dzień lub kilka.Tabletki nie zawsze pomagają.Ciekawe,że ból miewam tylko wówczas gdy poprzedniego dnia spożywałem słodkie dania szczególnie wieczorem.Gdy odstawiałem cukier na jakiś czas , ból głowy nie występował.Chcę zaznaczyć ,że od dzieciństwa bardzo dużo jadłem słodyczy i nie było przykrych objawów.Dodatkowo choruję na silny refluks.Nadwagi nie mam.Uprawiam aktywnie sport.Od kilku lat nie jem produktów przetworzonych.Dużo piję wody,ziół.Proszę o poradę.

Być może to bóle migrenowe. Słodycze zaburzają kontrolę glikemii, moga powodować wzrosty i spadki poziomu cukru we krwi, Na pewno nasilają też objawy refluksu!
Pełna konsultacja, zdrowa dieta!
Pozdrawiam i zapraszam