Jaka może być przyczyna bóli głowy u 27-latki?

Co jakis czas, powiedzmy co kilka tygodni łapie mnie straszny ból głowy umiejscowiony tj.na samym czubku głowy, czuje ucisk i straszliwy przeszywajacy ból który promieniuje do wnetrza głowy a czasem na czoło i skronie. Ból jest tętniący i nadchodzi takimi falami, kiedy już nadchodzi po prostu kucam i nawet nie próbuje się wtedy poruszać i mówić, bo to wszytko potęguje- oczywiście potem boje się nawet wstać bo to wiąże się z przyspieszeniem kolejnego uderzenia bólowego. Tabletki przeciwbólowe (paracetamol, ibuprofen, voltaren itd) niespecjalnie pomagają. Kiedyś dostałam codeine ale ona tylko „wyciszala” ból, który nadal w jakimś stopniu powodował ten dziwny dyskomfort . Zastanawiam się jakie badanie mogę wykonać i do jakiego specjalisty udać się z tym problemem. Badania krwi, wszystkie hormony sa w normie, prowadzę zdrowy tryb życia i nie wiem co może powodować te dolegliwość

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Pozdrawiam i zapraszam