Jaka może być przyczyna bólu brzucha?

Witam. Mam cykle 33-35 dniowe. Cykl zaczal sie 12 a krwawienie trwało 6dni. 22.01 pojawiło się plamienie bardzo było go mało w ten dzień ogólnie na siłowni zrobiło mi się troszkę słabo. Od dwóch dni pobolewa mnie brzuch. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne badanie lekarskie moc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu