Jaka może być przyczyna bólu łydki?

Wczoraj wieczorem zabolala mnie łydka mam tak jakby "cisniecie" dretwienia w niej,po wewnetrznej stronie ud i tej lydki widoczne zyly ,nie umialam spac cala noc pocilam sie,dzis rano pojechalam do lekarza ktory stwierdzil ze przeciazylam lydke (lecz nie wiem kiedy to sie stalo bo mam siedzaca prace i nie mialam wysilku ) zalozyl bandaz elastyczny i siatke uciskowa czy to dobrze?bo nadal mam to dziwne uczucie jakby ktos mi zasysal lydke :(

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy są nadal konieczna wizyta u lekarza rodzinnego ponownie i ew decyzja o konsultacji w. poradni chirurgii ogólnej i wykonanie usg doppler naczyń kończyn dolnych.