Jaka może być przyczyna bólu nerki promieniującego do pachwiny?

Witam, kobieta, 29 lat. Od wtorku ból w okolicy lewej nerki, idący bokiem jakby w stronę pachwiny. Cały czas temperatura ciała w granicach 36,9 do 37,3 stopni. We wtorek badanie moczu: glukoza - w normie bilirubina - ujemny urobilinogen - w normie ciała ketonowe - ujemny azotyny - ujemny leukocyty z paska - ujemny erytrocyty z paska - 250 /ul nabłonki płaskie dość liczne w preparacie leukocyty 6-8 wpw erytrocyty 10-12 wpw bakterie białko CRP <1 kreatynina w surowicy 0,72 morfologia dobra

Lek. Tomasz Budlewski

Być może kamica moczowa proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego