Jaka może być przyczyna bólu nogi po ciąży?

witam Mam 24 lata 8 miesięcy temu urodziłam dziecko.Po porodzie zaczekam odczuwać ból prawej nogi później ból ustąpił na tyle że o nim zapomniałam od jakiegoś miesiąca ból nogi powrócił na początku bolalo mnie udo z boku i z tylu nogi teraz ból przeszedł na kolano miejsce pod kolanem lydke i okolice kostki.Gdy siedzę to ta noga drętwieje.Ostatnio bardziej niż ból odczuwam pieczenie i uczucie ciężkiej nogi.Wynik d-dimerow 300 a norma 500.Ból ustępuje po nocy.W ciąży miałam cukrzycę

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczno -terapeutyczne.