Jaka może byc przyczyna bólu w lewej ręce?

Mam 25 lat, jestem kobietą, do kilku dni odczuwam ból w lewej ręce - dokładnie w górnej części i to nie zawsze, kiedy ją nagle podniosę albo jak się rano obudzę, czuję wtedy kłucie, ale nie całej tylko od jej wewnętrznej strony. Nie wiem, z czym to może być związane, bo ostatnio nic nie dźwigałam i na pewno się nigdzie nie uderzyłam. Jedyne co mogę powiedzieć, choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, to miałam jakieś dwa lata temu problemy z migdałkami, ale nie zostały wycięte, a ostatnio, czyli jakieś 2 tyg. temu, miałam problemy z krtanią. Nadmienię, że nie przyjmuję żadnych leków. Bardzo proszę o opinię w tej sprawie.

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Nie widzę związku ani z zabiegiem ani z obecną infekcją w obrębie krtani i gardła.
Dobrze byłoby, aby udała się Pani do swojego lekarza rodzinnego, a on skierował Panią na RTG barku oraz na konsultację ortopedyczną, w trakcie której zostałaby Pani dokładnie zbadana.
Być może sprawa jest banalna (czy jeździ Pani autem jako kierowca z otwartym oknem? może to jest przyczyną?) albo całkiem poważna (uszkodzenie pierścienia rotatorów).

Pozdrawiam