Jaka może być przyczyna braku miesiączki u 28-latki?

Miewam miesiączki nieregularne, ale tym razem przerwa trwa bardzo długo bo az dwia cykle. Od ostatniej miesiączki minęły już 36 dni a okresu jak nie ma tak nie ma. Wykonałam dwa testy wyszły negatywne. Odczuwam bóle brzucha ale po za tym zadnych innych objawów. Jedynie sluz jest lekko zielony i czasami bolą piersi. Jaka moze byc przyczyna braku miesiaczki?

Szanowna Pani, często silny stres lub infekcja mogą zaburzać regularność miesiączki, jeśli jednak uważa Pani że przyczyna może być inna to warto wykonać badania hormonalne