Jaka może być przyczyna braku orgazmu u 21-latka?

Witam mam 21 lat i mam problem z wytryskiem podczas seksu z moja partnerka, z tego co slyszalem to moze byc od czestej masturbacji i nie powiem ze tak jest. Jak mam zapobiec czestej masturbacji i ile by to trwalo zeby moj czlonek normalnie mial orgazm bez uzywania reki.

Dzień dobry!

Rzeczywiście może być to kwestia nawyków masturbacyjnych, które warto zmieniać i ograniczać na rzecz współżycia w relacji. Nie istnieją jednak konkretne wskazówki i ramy czasowe, czy i po jakim czasie pojawi się orgazm podczas współżycia.

Pozdrawiam!