Jaka może być przyczyna braku potrzeby snu?

Mam problem ze spaniem. Od 2 tygodni nie moge spac bo wogole mi sie nie chce. Wogole nie odczuwam zmeczenia i sennosci ani w dzien ani w nocy ani wieczorem. Strasznie to uciazliwe. Wczesniej po calym dniu bylam doslownie padnieta i usypialam chwila moment A pewnego wieczoru mialam jakos duzo energi nie chcialo mi sie spax od tej pory ciezko mi zasnac. Nawet jak zasne budze sie po kilka razy mam plytki sen. Potem. Spie ok 4 godziby w nocy. Rano nir odczuwam zmeczenia po takirj nocy. Pomocy czy moge byc na cos chora

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jakiś większy stres? jakieś zmartwienia? proponuje udać się do lekarza celem podstawowej diagnostyki