Jaka może być przyczyna braku zarostu u dorosłego mężczyzny?

Jaka może być przyczyna braku zarostu u dorosłego mężczyzny jeżeli poziom testosteronu jest w normie (ostatnio 569 przy normie 249-836)? Mam 40 lat i praktycznie rośnie mi tylko rachityczny wąsik i jakaś szczecina na czubku brody. Reszta twarzy i klatka piersiowa gołe. Palenie rzuciłem 10 lat temu. Byłem parę lat temu u endokrynologa, ale ten nie zalecił żadnych badań i stwierdził, że skoro mam dzieci, to wszystko jest ok i taka moja uroda. Czy kuracja hormonalna byłaby jakimś rozwiązaniem?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej pwoiedzieć.