Jaka może być przyczyna całkowitego braku apetytu u 39-latka?

Witam. Mam 38 lat. Od jakiegoś czasu wogóle nie czuję że jestem głodny, a po posiłku nie czuję że jestem najedzony. Od zeszłego roku diagnozuję się pod kątem trzustki. Bolało mnie nadbrzusze promieniując do pleców, miałem biegunki, śmierdzące luźne stolce, w stolcu zauważalne, niestrawione resztki pokarmu. W 10 tygodni schudłem 10 kg. Obecnie zażywam kreon przed każdym posiłkiem. Wykonałem różnego rodzaju badania z krwi, m. in.: próby wątrobowe, GGTP, amylaza, lipaza, badania genetyczne na celiakię, badania na pasożyty, kalporotektyna, kolonoskopia, gastroskopia, badania obrazowe: USG i TK. Co może być przyczyną tego że nie odczuwam wogóle głodu i najedzenia? Jakie jeszcze badania powinienem wykonać? Czy może to być problem z trzustką? Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do neurologa jest gastrolog nie widzi przyczyny