Jaka może być przyczyna ciągłego spadku ferrytyny?

Witam juz mineło dwa lata i nadal nie znam przyczyny ciaglego spadku ferrytyny wynik to 12 norma (20 -150)Krew utajona w kale dodatni kolonoskopiA nic nie wykazała Guzki krwawicze Pierwszego stopnia Gastroskopia stan zapalny blony sluzowej zoładka Hpylora dodatni zostalam przeleczona Rok temu wykryto wkale jaja glisty luckiej zostalam przeleczona Wyniki mieszcza sie w dolnej granicy normy ale ferrytyna wciasz spada Prosze o wskazowki jakie badania mam wykonac jeszcze co jest przyczyna ze lekarz nie zna przyczyny spadku ferrytyny Krzywa zelaza ok Czyzbym miala klopoty z jelitem cienkim Prosze o pomoc co dalej mam robic jestem bezsilna

Lek. Paweł Szadkowski

Bardzo istotna jest również konsultacja ginekologiczna. Wartość ferrytyny należy zestawić z wynikami morfologii krwi oraz innymi badaniami. Konieczna jest interpretacja pełnych wyników i zestawienia ich z pani obrazem klinicznym. W razie problemów diagnostycznych może pani skonsultować się z hematologiem.