Jaka może być przyczyna ciągłego spadku wagi?

Witam serdecznie, od kilku miesięcy chudnę bez przyczyny. W ciągu pół roku schudłam 5 kg. Przy wzroście 157cm ważę zaledwie 42kg. Morfologia krwi, TSH i glukoza w normie. Jem naprawdę dużo. Niestety praktycznie codziennie mam rano biegunkę i też nie mam pojęcia dlaczego. Lekarz internista sugerował mi diagnostykę w kierunku nerwicy. Nie mam na co dzień stresu, nie rozpamiętuję też przeszłości i nigdy nie miałam zdiagnozowanej nerwicy nawet przez specjalistów. Co powinnam zrobić? Moje posiłki są wartościowe, jem dużo białka, żeby przybrać na masie, ale bez skutku. Nie miałam robionych badań na pasożyty. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka sądzę że w warunkach oddziału internistycznego.