Jaka może być przyczyna ciągłego trądziku?

Witam, mam 21 lat i od 8 lat zmagam się z trądzikiem. Nie mogę go do końca wyleczyć. Mam robione różne zabiegi u dermatologa, nic mi nie pomaga. Jaka może być przyczyna, że cały czas jest tradzik. Proszę o pomoc

Warto czasem też rozważyć zmianę dermatologa.

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz

odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do

smarowania na skórę.