Jaka może być przyczyna ciągłej senności?

Dzień dobry, moim problemem jest to, że ciągle chce mi się spać. Śpię po 9-10h w nocy, czasem muszę spać w dzień, bo nie daję rady. Na zajęciach kryzys przychodzi ok. 9 i 16, wtedy patrzę jakbym była co najmniej pod jakimś wpływem i nie rozumiała co do mnie mówią wykładowcy. Poziom TSH i FT jest w normie, żelazo i glukoza w normie. Jedyne co czasem skaczą mi mięśnie (rzadko, ale bywa) i mam krzywą przegrodę nosową. Czy to może mieć jakieś znaczenie?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonać jeszcze badanie morfologii krwi, stężenia elektrolitów oraz skierować się do endokrynologa, który dodatkowo wykona badania hormonalne i poszuka możliwej przyczyny Pani objawów, a następnie zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!