Jaka może być przyczyna częstych krwawień?

Witam, jestem 9 miesięcy po porodzie przez cc, nie karmię piersią. Pierwszą miesiączkę po dostalam pod koniec lipca. Pierwsze 3 cykle byly 32 dniowe, jeszcze 28.10 mialam normalny okres, a w listopadzie, na 29 dzien dostalam plamienia, trwalo przez 5 dni, tydzien pozniej, 7.12 dostalam juz silnego krwawienia, ktore trwalo 6 dni, a 19.12 znow zaczelam krwawic (4 dni) , do tego 4.01 dostalam plamien 4-dniowych. Jaka moze byc przyczyna tak częstych krwawien?

Aleksander Ropielewski

Konieczna wizyta u ginekologa. Przyczyn może być bardzo wiele i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie powiedzieć co jest ich powodem.