Jaka może być przyczyna długotrwałych bólów głowy?

3lata temu uderzyłam się w głowę o ścianę. Lekarz zauważyłam anizokorię. Nie wiadomo czy anizokoria pojawiła się po uderzeniu ale prawdopodobnie tak. Pojawiły się straszne bóle głowy, nudności, drętwienia twarzy. Tomografia głowy bez kontrastu wyszła dobrze. Bóle głowy są nie do wytrzymania - pojawiają się co kilka miesięcy i boli tydzień, dwa. Przy tym mam okropne nudności. Po uderzeniu zrobiłam się bardzo nerwowa i agresywna. Okulistycznie wszystko dobrze. Jakie mogą być przyczyny bóli ?

Witam, myślę, że przydatna byłaby wizyta u psychoterapeuty i neurologa.
Być może to pochodne stresu lub podłoże nerwicowe ale lepiej wykluczyć
inne niekorzystne procesy organiczne
Pozdrawiam