Jaka może być przyczyna drętwienia kończyn u 62-latki?

Witam Prosze mi poradzic cos na dretwiejace ręce w nocy i czasami w dzien..Rezonans szyjnego odcinka nie jest taki zły .Mam 63 lata .Pracowałam jako szwaczka.W nocy jest tragedia .Pozwoliłam sobie wziasc wit b 3 ,czułam swedzenie dłoni .Prosze o rade .Jade do sanatorium ,prosze podpowiedziec jajie zabiegi najlepsze na rece .Pozdrawiam

Witam!
Powinna mieć Pani porobione podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: cukru, TSH, elektrolitów, kwasu moczowego i hormonów. Ponadto Wskazane EMG z przewodnictwem nerwowym w kk. górnych. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Tymczasowo: magnez, potas, witaminy grupy B. W sanatorium dobiorą Pani zabiegi zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.