Jaka może być przyczyna drgania oka?

Co moze byc przyczyna drgania oka? 9 miesiecy temu zaczela mnie przez kilka dni bolec prawa skron tak jakby mnie zawialo. Po pół roku pojawilo sie drganie i uczucie piasku tylko w prawym oku i pobolewanie w okolicy brwi. Okulista stwierdzil ze jest wszystko ok. Przepisal krople nawilzajace. Po 3 miesiacach znowu to samo nawrocilo i do tego pojawil sie na powiece jęczmien ale nie udalo sie go wyleczyc i niewielki punkt pozostal. Dodam ze mam 27 lat. Jestem w 5 miesiacu ciazy. Mam astygmatyzm.

Witam.w ciązy nic nie leczymy. Jęczmień to zmiana ropna gruczołów Meyboma .czy należy myć ręce. Truizm ale skutkuje. Drgania powieki to niedobór magnezu i wit B6. Pozdrawiam serdecznie