Jaka może być przyczyna drżeń mięśniowych?

Od 4 tyg mam drżenia mięsni fascykulacje na calym ciele np łydki uda ręce a nawet drżenie wargi czy czasen czoło i to wiele razy w ciągu dnia.Lekarz neurolog kazał mi też wysunąć język i powiedział że on drży i rzeczywiście choc ja tych drgań nie czuje. W dodatku czasem mrowią mnie stopy i ręce .Ja nie chce oczywiscie stawiac diagnozy ale czy te objawy pasują do SLA

Lek. Michał Lenard

Dla SLA bardziej charakterystyczne są niedowłady, pogorszenie sprawności ruchowej i paraliż. Należy pozostawać pod kontrolą neurologa i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!