Jaka może być przyczyna drżenia mięśni u 22-latka?

Witam. Od dłuższego czasu borykam się z problem drżenia mięśni przy jakiejkolwiek czynności fizycznej.. jestem po przerwie od treningów ale nigdy tak nie miałem, chce powoli zrobić jedna pompkę już się trzęsę, brzuszki tak samo. Może to być spowodowane gwałtownym przestaniem ćwiczenia? (Wszystkie badania na minerały są podręcznikowe)

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza neurologa. Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pana dolegliwości (przykładowo czy występuje męczliwość mięśni, w jakich okolicznościach występują drżenia, których grup mięśniowych dotyczą, czy występują jakieś choroby towarzyszące itd.) oraz dokładne badanie fizykalne.