Jaka może być przyczyna duszności u 21-letniej osoby?

Dzień dobry, mam 21 lat. Od początku roku dokuczają mi duszności, z reguły pojawiają się co jakiś czas i trwają do tygodnia. Wygląda to tak, że nie mogę nabrać pełnego oddechu, czasami pomaga wymuszone ziewanie. Byłam już u kardiologa, miałam robione EKG, USG serca oraz holter EKG i wszystko jest w porządku. Prześwietlenie RTG klatki piersiowej nic nie wykazało. Testy alergologiczne niewielkie uczulenia na pyłki traw, spirometria w normie. W badaniach krwi lekko podwyższone TSH 5,12. FT4 oraz FT3 w normie, USG tarczycy tak samo. Dwa lata temu miałam wypadek i mam połamany kręgosłup w odcinku L2, zastanawiam się więc czy to może być przyczyną moich dolegliwości. Lekarz pierwszego kontaktu nic nie widzi, jedyne co usłyszałam to to że mam negować objawy. Nie wiem już do kogo się zwrócić, bardzo proszę o opinię.

Lek. Tomasz Budlewski

być może warto.byłoby wykonać rtg kręgosłupa? proponuje udać się do lekarza ortopedyczne